Doprava

- Zboží odesíláme Českou poštou "balíkem do ruky" každou středu, popřípadě i v úterý. Dodání probíhá následující den a je avizováno SMS zprávou v okamžiku podání zásilky. Přejete-li si zaslat "balík na poštu", uveďte toto prosím do poznámky v posledním kroku objednávky (nebo i dodatečně e-mailem). Poštovné Vám dodatečně snížíme o 20,-Kč. Snížení ceny se však při potvrzení objednávky ještě neprojeví.

- Cena za dopravu postupně s velikostí objednávky klesá: při objednávce do 600,-Kč činí 189,-Kč, při objednávce 600 až 2400,-Kč činí 139,-Kč a od částky 2400,-Kč je zdarma. Doběrečné až do částky 2400,-Kč činí 36,-Kč. Při platbě předem tuto částku 36,-Kč můžete ušetřit. Zboží v takovém případě zasíláme až po připsání platby na náš účet.

- Konečnou cenu za zaslání Vám ukáže výpočet, jakmile postoupíte z "košíku" dále k "platbě".

- Účetní doklad Vám bude zaslán v elektronické podobě na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v objednávce.

- Sazenice listnatých dřevin v době vegetace nezasíláme, neboť by došlo k poškození olistění.

Při osobním odběru obdržíte 10% sazenic navíc zdarma jako bonus (nevztahuje se na listnaté dřeviny).

Zvažte prosím, zda v závislosti na km vzdálenosti není pro Vás výhodnější osobní odběr. Navíc při Vašem osobním odběru sazenice zbytečně netrpí balením a zásilkovou přepravou, která nebere zvláštní ohledy.

Osobní odběr je možný po domluvě kterýkoli den v týdnu, i v neděli, i navečer. Cestovat kolem nás mohou náhodou i Vaši známí ....

- Proč Česká pošta? Kvůli sazenicím. U ostatních přepravních společností nemůžeme zajistit, aby Váš balík se sazenicemi netrávil v době silnějšího slunečního svitu i řadu hodin v přehřátém nákladovém prostoru automobilu.