Doprava

- Sazenice listnatých dřevin v době vegetace nezasíláme, neboť by došlo k poškození olistění. Je možný pouze osobní odběr nebo závoz do vzdálenosti 150 km při objednávce nad 3500,-Kč za paušální poplatek 490 Kč. Při větších vzdálenostech záleží na dohodě.

- Sazenice habrů lze v době vegetačního klidu zaslat poštou. Cena je stejná, jako je níže uvedeno pro jehličnany.

- Sazenice jehličnanů odesíláme Českou poštou "balíkem do ruky" nebo "balíkem na poštu" každou středu, popřípadě i v úterý. Dodání probíhá následující den a je avizováno SMS zprávou v okamžiku podání zásilky.

- Cena za dopravu sazenic jehličnanů postupně s velikostí objednávky klesá: při objednávce do 600 Kč činí poštovné a balné 189 + 39 Kč, při objednávce 600 až 2400 Kč činí poštovné a balné 139 + 39 Kč a od částky 2400 Kč je zdarma (týká se pouze jehličnanů). Doběrečné činí 36,-Kč. Při platbě předem můžete tuto částku 36,-Kč ušetřit. Zboží v takovém případě zasíláme až po připsání platby na náš účet.

- Konečnou cenu za zaslání Vám ukáže výpočet, jakmile postoupíte z "košíku" dále k "platbě".

Při osobním odběru obdržíte 10% sazenic navíc zdarma jako bonus (nevztahuje se na listnaté dřeviny).

Zvažte prosím, zda v závislosti na km vzdálenosti není pro Vás výhodnější osobní odběr. Navíc při Vašem osobním odběru sazenice zbytečně netrpí balením a zásilkovou přepravou, která nebere zvláštní ohledy.

Osobní odběr je možný po domluvě kterýkoli den v týdnu, i v neděli, i navečer. Cestovat kolem nás mohou náhodou i Vaši známí ....

- Proč Česká pošta? Kvůli sazenicím. U ostatních přepravních společností nemůžeme zajistit, aby Váš balík se sazenicemi netrávil v době silnějšího slunečního svitu i řadu hodin v přehřátém nákladovém prostoru automobilu. 

- Účetní doklad Vám bude zaslán v elektronické podobě na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v objednávce.