Doprava

- Zboží odesíláme Českou poštou "balíkem do ruky" každou středu, popřípadě i v úterý. Dodání probíhá následující den a je avizováno SMS zprávou v okamžiku podání zásilky. Přejete-li si zaslat "balík na poštu", uveďte toto prosím do poznámky v posledním kroku objednávky (nebo i dodatečně e-mailem). Poštovné Vám dodatečně snížíme o 20,-Kč. Snížení ceny se však při potvrzení objednávky ještě neprojeví.

- Cena za dopravu postupně s velikostí objednávky klesá: při objednávce do 600,-Kč činí 189,-Kč, při objednávce 600 až 2400,-Kč činí 139,-Kč a od částky 2400,-Kč je zdarma. Doběrečné až do částky 2400,-Kč činí 36,-Kč. Při platbě předem tuto částku 36,-Kč můžete ušetřit. Zboží v takovém případě zasíláme až po připsání platby na náš účet.

- Konečnou cenu za zaslání Vám ukáže výpočet, jakmile postoupíte z "košíku" dále k "platbě".

- Účetní doklad Vám bude zaslán v elektronické podobě na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v objednávce.

- Sazenice listnatých dřevin v době vegetace nezasíláme, neboť by došlo k poškození olistění.

Při osobním odběru obdržíte 10% sazenic navíc zdarma jako bonus (nevztahuje se na listnaté dřeviny).

Zvažte prosím, zda v závislosti na km vzdálenosti není pro Vás výhodnější osobní odběr. Navíc při Vašem osobním odběru sazenice zbytečně netrpí balením a zásilkovou přepravou, která nebere zvláštní ohledy.

Osobní odběr je možný po domluvě kterýkoli den v týdnu, i v neděli, i navečer. Cestovat kolem nás mohou náhodou i Vaši známí ....

- Proč Česká pošta? Kvůli sazenicím. U ostatních přepravních společností nemůžeme zajistit, aby Váš balík se sazenicemi netrávil v době silnějšího slunečního svitu i řadu hodin v přehřátém nákladovém prostoru automobilu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení